Akbank Kredi Kartı Yapılandırma


Akbank kullanan tüm müşteriler, artık kredi kartı borçlarını kolaylıkla yapılandırabiliyorlar. Bu konuda öncü hizmetler sunan banka, borçları konusunda sorun yaşayan müşterilerini ihmal etmedi ve hizmet çıtasını bir adım yukarıya taşıdı. Akbank Kredi Kartı Yapılandırma konusunda detaylı fikirler alabilir, yapılandırma sürecine ilişkin olarak bilgi elde edebilirsiniz.

 

Kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödeme konusunda sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yüklü miktarda ki borcunuzun asgari tutarı bile sizleri zorluyor mu? O halde Akbank Kredi Kartı  Yapılandırma konusuna ilişkin bankanızla görüşebilir, bu süreçlerle alakalı taksit ve faiz oranlarına göre tüm yapılandırmaları tamamlayabilirsiniz.

Artık 72 aya kadar taksitlendirme seçenekleri mevcut!

Kredi kartı mağdurlarının artması sebebiyle hükümet konuya el koydu ve yeni yasasını duyurdu. Borçlu olan tüketicilerin bir kereliğe mahsus kredi kartlarında yapılandırılmaya gidilecek, 72 aya kadar taksitlendirmeler yapılacak. Bu sayede artık borçlarınızı küçük parçalara ayırıp ödeme durumu da muhtemel bir hale dönüşecek. İkinci kez borçlanmanız durumunda ise 72 aylık yapılandırmadan faydalanamayacaksınız. Bu kez yapmanız gereken şey Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda sunduğu hizmetlerden faydalanmak olacaktır.

Bankam yapılandırma sunmuyor. Ben ne yapacağım?

Akbank Kredi Kartı  Yapılandırma konusunda size hizmet sunmuyor mu? O halde en mantıklı hareket bankada yer alan borcunuzu transfer etmek! Bu borçlarınızı transfer etmek adına herhangi bir bankaya gidebilir, yapılandırma taksitleri ve faiz oranlarına göre bilgiler alabilirsiniz. Artık borç yapılandırmak gayet kolay bir hale dönüşmektedir. Bu konuda detaylı bilgiler edinmek ve daha çeşitli fikirlere ulaşmak bakımından hemen bankanızı arayın. Akbank müşterilerine özel olarak sunulan borç aktarma ve yapılandırma süreçleri, bu hususta en iyi şekilde ele alınıyor ve sizlerin hizmet almasına dayalı bilgiler sağlanıyor.

 

Bu süreç zarfında yapılandırmaları tamamlamak ve taksitlendirmelerle alakalı fikir edinmek adına hemen bankanıza ulaşabilirsiniz. Veya borç transferi için ekstra bir banka ile görüşebilir, bu yöntemler dahilinde tamamen hizmetlerinizi bir adım ön planda tutabilirsiniz. Ülkemizde 2016 yılı itibariyle bankaların tüketicilere sunduğu hizmetler alternatif yöntemlerle ilişkilendiriliyor.

Kaynak:https://www.e-kredi.net/akbank-kredi-karti-borcu-yapilandirma/

Your reaction?
Cute
1
Cute
Fail
2
Fail
Geeky
1
Geeky
Lol
1
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in