Esnaf Kredisi Veren Bankalar


Esnaf Kredisi Veren Bankalar – Esnaf Kredisi, Hükümet yani devletimizin destekleri ve teşvikleri arttırması üzerine esnaf kredisi veren bankalar sayısında hızlı bir artış yaşanmaya başlanmıştır. Esnafların ihtiyaçlarına yönelik olan bankalar çeşitli kredi paketleri hazırlayıp, esnafın kullanımına özel olarak sunmaya başladı. Daha bir çok devlet bankaları ile teşvik edilen bu tarz kredilere özel bankalarında ilave edilmesi ile birlikte daha cazip oranlarda esnaf kredisi kullanmak daha mümkün hale gelmiştir. Küçük ve Orta Büyük İşletmeler (KOBİ) olarak isimlendirilen esnaf için bir çok farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bu yazımızın devamın da ise sizlere, esnaf kredisi veren banka ve özel seçenekleri ile ilgili verilere ulaşabilmektesiniz.

 

İş Bankası Esnaf Destek Kredisi: “ Esnafa Destek “ismi ile esnaf kredisi veren İş Bankaları, faiz oran konusunda ise % 0,95 ile % 1,04 arasında oranlar belirlenmiştir. 36 aya taksit imkanı yapan vade ve 150.000 TL’ye ulaşan kredi kullanma imkanları verilmektedir.

 

Yapıkredi KOBİ Kredi: KOBİ Kredi seçeneği içinse internet üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Esnafın ihtiyaçlarından biri olan kredi, internetten 18 ay vade ve 40.000 TL sınırı ile belirlenmiş. Yanı sıra farklı meslek dalları düşünülerek hazırlanmış olan esnaf kredisi paketleri de bulunmaktadır. Mesleğe en uygun paketi belirleyip, kredi almak için banka şubelerine başvurmanız yeterli olacaktır.

 

Vakıfbank Esnafın Halinden Anlayan Kredi: Esnafın Halinden Anlayan Kredi Kampanyası iki farklı kredi imkanları sunmaktadır. Bunların birincisi, mini kredi 36 ay vade ve 20.000 TL limit belirlenmiştir. İkinci seçenek ise standart kredidir, 50.000 TL ve 36 ay taksitlendirme imkanları tanınmıştır.Ödeme seçenekleri oldukça esnek olup tamamen esnafa göre ayarlanmıştır.

 

Garanti Bankası Esnaflar ve KOBİ’lere Özel Kredi: Esnaflar ve KOBİ’lere Özel kredi birçok seçenekli paket hazırlanarak ihtiyacı olan esnaflara verilmektedir. Sahibi bulunduğunuz şirket ihtiyacınız olan kredi başvurusu web sitesi üzerinden ve ya en yakın şubeden bizzat başvuruyu yapabilirsiniz.

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Comments 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in