Ev hanımlarına kredi Veren bankalar


Ev hanımlarına kredi Veren bankalar – Kredi çekmek artık çok kolay. Bunda banka sayısının fazla olmasının önemi büyük. Bankalar fazla olduğu için rekabet oranıda fazla olmakta buna bağlı olarak bazı bankalar gelir belgesiz kredi vermek seçeneği sunmaktadır. Çalışmayan ev hanımlarına kredi verilerek bankalara yeni bir pazar alanı açılmaktadır. En az çalışan bir bayan kadar ev hanımları da kredi almayı ve ihtiyaçlarını karşılamayı hak ediyor. Sizler için ev hanımları nasıl kredi alabilir sorularını yanıtlamak istiyoruz.

 

Her ne kadar bir evin geçimi, ekonomisi, yemeği gibi herşeyiyle ev hanımları ilgileniyor olsa da gelirlerini belgeleyemedikleri için normal şartlarda kredi almaları mümkün değil. Ancak bankalar bu durum için çözüm getirerek ev hanımlarının da kredi almalarına imkan tanıyor. Eğer ev hanımıysanız ve kredi çekmek istiyorsanız bunun bazı yolları bulunmaktadır. Aile bireylerinden belgelenebilir gelire sahip birisi size kefil olabilir veya eşiniz kendi adına ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir.

 

Başka bir yol ise kendi üzerinize ait bir malınız varsa örneğin ev, araba gibi  ve tapuları size aitse bunları kredi başvurusunda belirtebilirsiniz. Özellikle kendinize ait gayrimenkulünüzün kira geliri varsa ve bunu belgeyebiliyorsanız işiniz çok kolay olacaktır. Tapu ve kiranın gelir beyanıyla birlikte bankaya giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başka bir ev hanımlarına kredi önerisi ise ev ihtiyaçlarınız için gereken fatura ödemelerine otomatik ödeme talimatı vermek. Kendinize ait vadesiz bir hesap açıp buradan otomatik ödeme talimatı verip zaman zaman birikimlerinizi bu hesaba yatırabilirsiniz. Bir süre sonra bankaların potansiyel müşterisi olacağınız için size küçükte olsa kredi teklifleriyle geleceklerdir. Ayrıca mevduat hesabı gibi seçenekleri kullanmanız kredibilitenizi artıracaktır. Bankalar herzaman hesabında yüklü miktarda birikimi olan müşterileriyle ilgilenecektir. Bu konuda eşinizden destek alabilirsiniz.

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in