Fibabanka Borç Transferi Kredisi


Fibabanka müşterileri pek çok avantajı elde edebiliyorlar. Fibabank dışında başka bankaları da kullanıyor ve farklı bankalarda yer alan borçlar sebebiyle sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Fibabanka Borç Transferi Kredisi sayesinde, Fibabank sizin için diğer bankada yer alan borçlarınızı ödüyor ve tek bir alandan taksitlendirme seçenekleri sağlıyor.

 

Diğer bankalarda yer alan borçlar düşünüldüğü zaman bu tip ödeme durumları çoğu zaman can sıkıcı bir hal almaktadır. Parça parça ödemeler yapmak, çoğu zaman günü geçmiş yüksek faiz oranlı ödemeleri tekrardan sağlamak gibi detaylar düşünüldüğü vakit kitleler ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu tip ayrıntıları ortadan kaldırmak bakımından çalışan banka, sizler için bazı avantajlar sunmayı da ihmal etmemiştir. Fibabanka Borç Transferi Kredisi sayesinde, artık diğer bankalarda yer alan borçlarınızın tamamı silinecek ve tek bir çatı altından ödemeleri takip etme şansına ulaşabileceksiniz. Örneğin Garanti bankası ve Yapı Kredi bankasına da borçlu olduğunuzu düşünelim. Fibabanka’yı arayarak, bu bankalarda ki borçlarınızın ödenmesini talep edebilirsiniz. Bu ödemelerle beraber artık tek bir banka üzerinden borçlarınızın detaylarını takip edebileceksiniz. Fibabanka Borç Transferi Kredisi için bazı güvenceler talep etmektedir;

 

  • Fibabanka maaş kartına sahip olmanız,
  • Fibabanka’da yer alan kredi kartı veya kredi borçlarınızı düzenli olarak ödüyor olmanız,
  • Fibabanka’ya sunabileceğiniz maaş bordrolu bir kefil
  • Fibabanka’ya sunabileceğiniz bir araba, ev veya arsa ipoteği

 

Eğer bu ayrıntılar mümkünse borç taksitlendirme imkanları söz konusu olabiliyor. Daha fazla bilgi almak ve Fibabanka Borç Transferi Kredisinden faydalanmak adına hemen bankanızı aramayı ihmal etmeyin. Sunulan bu hizmetler dahilinde artık sorun yaşamadan diğer bankalarda ki borçlarınız ele alınır ve hizmet türlerini ayrıntılı bir şekilde değerlendirme şansları da sunulabilir.

 

Your reaction?
Cute
4
Cute
Fail
1
Fail
Geeky
6
Geeky
Lol
2
Lol
Love
1
Love
Omg
5
Omg
Win
2
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in