Finansbank Borç Transferi Kredisi


 

Finansbank, Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında yer almakta. Bu yüzden müşterilerine daha fazla avantaj sunmak adına da çalışıyor. Son dönemlerin en çok araştırılan Finansbank Borç Transferi Kredisi konusunu sizler için detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Evet, Finansbank müşterisiyseniz ve düzenli kredi kartı – kredi borçlarınızı ödüyorsanız artık taksitlendirme yapmak oldukça kolay!

 

Diğer bankada ki borçlarınız çoğu zaman kafa karışıklığı mı yaratıyor? Bu ödemeleri takip etmekten ve yüksek faiz oranları ödemekten sıkıldınız mı? O halde hemen Finansbank’ı arayabilir, diğer bankalarda yer alan borçlarınızın kapatılmasını talep edebilirsiniz. Finansbank Borç Transferi Kredisi hizmeti işleme alınmasıyla beraber, banka sizler için diğer bankada ki borçlarınızı kapatır ve daha sonrasında sizlere ilk ay itibariyle taksitlendirerek sunar. Yani Finansbank dışında farklı bir bankaya borcunuz varsa, bu ödemeleri tek bir banka altında toplama durumu muhtemeldir. Ödemelerin böylelikle tek bir alanda toplanması basit bir hal almaktadır. Bu alanda hizmet almak açısından banka sizlerden bazı güvenceler talep etmektedir;

 

  • Öncelikle Finansbank’ta bir maaş kartınızın olması gerek!
  • Eğer maaş kartınız yoksa, kredi kartı veya kredi borçlarınızı düzenli olarak ödediğinize dair hesap işlemleri kontrolü yapar.
  • Bu iki maddeden herhangi birisi mümkünse banka sizler için taksitlendirmeleri sağlar.

 

İşlem bu kadar basit! %1 gibi küçük faizlerle beraber tüm banka borçlarınız kapatılıyor ve tek bir alanda taksitlendiriliyor. Daha detaylı bir şekilde bilgi almak adına hemen Finansbank Borç Transferi Kredisi konusunda bankanızı arayabilir, ayrıntılarla alakalı fikir edinme şanslarına da sahip olabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca kişi bu tip avantajlardan faydalanmakta ve borç taksitlendirme gibi seçenekleri ele almaktadır. Bankalar arasında bu tip anlaşmalar 2016 yılı itibariyle çok sık karşımıza çıkıyor.

 

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
1
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in