Garanti Bankası Kredi Kartı


Garanti Bankası Kredi Kartı – Kredi kartlarının günümüzde hayatımızda ne kadar etkili bir ürün olduğu herkesçe bilinmektedir. Artık insanlar alışverişlerinde nakit para yerine, bu kredi kartlarını kullanmayı tercih etmişlerdir. Bu durumun sağladığı en büyük fayda ise, nakit sıkıntısı çekildiği durumlarda bile alışverişlerin yapılabilmesidir. Bankaların en yoğun kullanılan hizmetlerinden birisi de her zaman kredi kartları olmuştur. Şuan için tüm bankalardan bu kredi kartlarını edinebilirsiniz.

 

Kredi kartı kullanmak konusunda en fazla ön plana çıkan bankalardan birisi Garanti Bankasıdır. Her bütçeye uygun kredi kartı limitleri belirleyen Garanti Bankası, bu noktada maddi geliri en düşük olan kişilere bile belli limitlerde bu kredi kartlarını vermektedir.

 

Nasıl Alırım?

Kredi kartı başvuruları günümüzde artık çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Öyle ki, bu konuda artık bankalar çeşitli görevliler belirleyerek, sokaklarda insanlara kredi kartı aldırmaya çalışmaktadır.

 

Kredi kartlarına özellikle şube aracılığı ile başvuruyor iseniz, o an içinde size kredi kartını alıp alamayacağınız söylenir. Garanti Bankasından şube aracılığıyla yapacağınız kredi kartı başvurularında, yanınızda gelir belgenizi götürmeniz tavsiye edilebilir. Zira bankaya bu aşamada gelir durumunuzun yüksek olduğunu beyane ederseniz, kredi kartınızın limiti yüksek olarak açılabilir. Gelir beyanı yapmayan kişiler için ise genellikle 500 TL civarı bir limit açılır.

 

Garanti Bankası kredi kartı başvuruları şube haricinde internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla yapılabilir. Garanti Bankasında birbirinden farklı şekillerde birçok kredi kartı tipi bulunmaktadır. Bonus Card, American Express Card, Miles&Smiles Platinium ve Flexi Card gibi birçok farklı türde kredi kartı bulunmaktadır. Bunların hepsinin içeriği ve kart detayları farklıdır. Yani başvuru aşamasında ne tip bir kredi kartı almak istediğinize siz karar vermektesiniz. Bu kartlarda ilgili tüm bilgilere Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden ya da direkt olarak şubelerden ulaşabilirsiniz.

 

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in