HALK BANKASI İNTERNET BANKACILIĞI


 

Halk bankası internet bankacılığı size oturduğunuz yerde işlemlerinizi halletme imkânı tanımaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık bankacılık işlemlerinizi de nerde olursanız olun güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Artık hiç şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini halleden müşteriler bulunmaktadır. Özellikle genç nesil teknoloji ile arası daha iyi olduğu için internet bankacılığı hizmetini sıklıkla kullanmaktadırlar.

Halk bankası internet bankacılığı ile bütün işlemlerinizi oturduğunuz yerden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile havale işlemlerinizi, eft işlemlerinizi, swift işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile hesap dökümlerinizi de inceleyebilirsiniz. Bütün bu işlemlerinizi oturduğunuz yerden ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Bütün bu işlemlerinizi güvenli bir şekilde yaparsınız. Bu güvenliği sağlamak için üst düzey güvenlik önlemleri alınmıştır. Bu güvenlik 3D alt yapısı ile sağlanmaktadır. Bu güvenlik önlemi size tek kullanımlı bir şifre göndermektedir. Bu şifre ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi telefon bankacılığı ile öğrenirsiniz. Bu şifre hem cep hem de bilgisayardan giriş için kullanılmaktadır. Bu şifrelerin her 3 ayda bir yenilenmesi gerekmektedir. Şifrenizi yenilemezseniz banka size bu durumu hatırlatmaktadır. Yeni bir teknoloji olan sesli imza teknolojisi ile de internet bankacılığı şifrenizi güçlü bir şekilde düzenlersiniz. İnternet bankacılığından hesaplarım bölümünden bakiye kontrolünüzü yapabilirsiniz. Kredi kartlarım seçeneği ile de istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı sayfasında kredilerim, portföyüm, günün haberi bölümünde Halkbank ile ilgili en güncel kampanyaları bulursunuz. Ayrıca ajandam ve halktan piyasalar ile birlikte toplam varlıkları ve toplam borçlar menüsünden istediğiniz bankacılık işleminizi yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığında çeşitli kullanıcı türleri de bulunmaktadır. Normal kullanıcı tüm işlemlerini tek bir kullanıcı ile yapmaktadır. Kademeli yetkilendirme firmanın ana kullanıcısının belirleyeceği alt kullanıcılara işlem yapacakları hesap numaralarını ve işlem limitlerini tanımlamaktadır. Bakiye ve hareket görüntüleme kullanıcısı ise sadece hesap hareketlerini görüntülemektedir. Firma yetkilisi çift onay dışında kullanıcısı bütün işlemler çift onay mekanizması ile bitmektedir. Firma yetkilisi çift onaya dâhil ise ikinci bir onaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu kullanıcı türleri de kurumsal internet bankacılığı için geçerlidir.

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in