Halkbank Kredi Borcu Yapılandırma


 

Halkbank Kredi Borcu Yapılandırma, Bir bankada bulunmakta olan kredinizin taksitlerini ödeyemediğiniz takdirde, taksit yükü size çok daha ağır gelmeye başladığında, daha düşük ödemelerin size daha da uygun olacağını düşündüğünüz de mevcut kredinizi yapılandırabilme imkanınız vardır. Bu yapılandırma kapsamında kredi kullandığınız takdirde yapabileceğiniz bir başka bankanın sunmuş olduğu yapılandırma seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Halkbanka kredi borcu yapılandırma hizmeti olarak da, kendi bankasından kullanılmış olan kredilerin yapılandırılması dışında diğer bankalardan da kullanılan krediler adına yalnızca konut kredisine bir yapılandırma seçeneği de sunmaktadır. Ama bu işlem neticesinde yalnızca KKTC den alınan konutların kredileri adına yapılmaktadır. KKTC de kullanmış olduğunuz ev konut adına kullandığınız krediyi Halk Bankasına uygun vade seçenekleri ve de faiz seçenekleri ile taşıyabilir ve de yapılandırabilme imkanınız vardır. Bu yapılandırmayı yapabilmek adına KKTC de yerleşik olarak ikamet ediyor olmanız gerekmektedir. KKTC ya da T.C. vatandaşlarınızın başka bankalardan kullanmış oldukları konut kredileri yapılandırılabilmektedir.

Banka kredi tutarını belirlemek adına eksper görevlendirme yapılabilir. Eksper konutları incelendiği takdirde ve de bir değer çıkartılabilmektedir. Konutun durumu, yaşı, hangi semt de bulunduğu ve de etrafında ne gibi imkanlar olduğuna bakılıp konuta bir değer biçilmektedir. Müşteri bu ekspertiz değerinin %75 ini geçmemek şartıyla kredi kullanabilme imkanınız vardır. 120 ya da 180 ay gibi vade seçenekleri hizmeti sunulmaktadır. 120 ay kredi için %1,15 faiz oranı ile 180 ay vade için %1,20 faiz oranı miktarı belirlenmiştir. Bu vade seçenekleri örnek olarak verilen seçeneklerdir. Siz kendinize göre uygun olan vade seçeneklerini görüşerek değerlendirebilme imkanınız vardır. Gerekli şartlara uygun hangi faiz ve de vade seçeneklerini kullanabilecek iseniz onu seçersiniz. Halkbank Kredi Borcu Yapılandırma işlemi kısaca bu şekildedir.

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Comments 3

  1. Esnaf mal aldığı yere borcunu ödeyemiyor , komşu lokanta ödenmemiş borcu nedeniyle veresiye VERMİYOR , ama HALKBANK bu esnafa KREDİ VERİR 🤔😳

  2. Ya bu Halkbank reklamında bi enayilik yok mu? Kebabcinin borcu yüzünden kebab vermediği esnafa kredi veriyor banka??

  3. Son reklamınız da uçan kuşa borcu olan üçkağıtçı bir tiplemenin bankanızdan kredi alabileceğinin imajı var, farkındamısınz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in