HSBC BANKASI KREDİ SONUCUNU ÖĞRENME


 

Gün geçtikçe ilerleyen bankacılık sektörü, sunduğu imkan ve fırsatları her  geçen gün güncellemeye devam ediyor. HSBC bankasının da bünyesinde barındırdığı her hizmete müşterilerinin erişmesi  oldukça kolay. Her türlü ihtiyaç konusunda çeşitli hizmetler sunarak , bu noktada müşterilerine en kolay ve en hızlı şekilde hizmet veriyor.

Siz de HSBC Bankası’nın sunduğu kredi fırsatlarından yararlanmak isterseniz, öncelikle HSBC Bankası’nın resmi web adresi  üzerinden bu başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. www.hsbc.com.tr adresini ziyaret ettiğinizde, kolay adımlarla HSBC kredi  başvurusunu yapabilirsiniz.
HSBC bankası için kredi  başvurusunu kendi web adresi üzerinden yapmak için izleyeceğiniz adımlar oldukça güvenli ve hızlıca tamamlanıyor. Öncelikle www.hsbc.com.tr  sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Hsbc bankası müşterisi olmanız şart değil. Karşınıza çıkan sayfada Kredi sekmesine tıklıyorsunuz. Bu bölümde öncelikle krediler hakkında bilgi alıp,sonrasında “Online Başvuru” butonuyla, HSBC kredi  başvurumuz için ilk adımı atmamızı sağlıyor. Online Başvuru kısmına tıkladığınızda, yeni açılan sayfada gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz  doldurmanızı isteyen bir form çıkacaktır.  Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra  HSBC kredi başvurusu gerçekleşmiş olur.

Ayrıca kendiniz de başvuru durumunu hızlıca öğrenebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunu öğrenmek için www.hsbc.com.tr adresine tıklamanız ve tekrar Kredi sekmesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Kredi sekmesinin içeriğinde bulunan Başvuru sorgulama sayfası, yaptığınız HSBC kredi başvurunuzun sonucunu; girdiğiniz kimlik numarası ve HSBC bankasında kayıtlı olan telefon numara bilgileriniz sayesinde  hızlı bir şekilde size ulaştırır.

 

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in