GLYHO Bat ve Wolfe Waves Pattern

GLYHO Bat ve Wolfe Waves Pattern

GLYHO- Global Yatırım Holding A.Ş ileri düzey teknik analiz yazıma hoşgeldiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki burada yer alan yorumlar yatırım tavsiyesi ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Alacağınız risk sizi bağlar beni giç bir şekilde bağlamayacağını belirtmek isterim. 

 

GLYHO uzun zamandır düşüş tredinde gidip geliyor aslında tam anlamıyla düşüş trendine daha girmedi. Bu yazımızda Harmonik formasyonlar ileri teknik analizini yapacağım. Bu analizler her hissede olmaz. Belli şartları taşıyan hisselerde meydana gelir, GLYHO 'da iki tane formasyon buldum. Biri Bat yani Yarasa formasyonu diğer Wolfe Waves (dalgaları) formasyonudur. 

 

Bat formasyonu ve Wolfe Waves formasyonu gösterildiği gibi, Hedefimiz ikisinin de hedefi Sarı trendi çizgisidir. Stop 3.00 altında kapanışlardır. 

 

Uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. tipizat.com yazarı bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.