MAKTK Boğa Gartley, AB=CD ve Wole Waves formasyonu

MAKTK Boğa Gartley,  AB=CD  ve Wole Waves formasyonu

MAKT teknik anazimizde Gartley ve AB=CD formasyonu tespit ettik. Haftalık analizmizde görüntü bu şekilde..

  

Görüldüğü gibi fibo çektik, C noktası 618 ile 718 arasında gelmiş daha sonra D noktası 718'den dönmüş ayrıca orada bir AB=CD formasyonu bulunmaktadır.  Ayrıca trend ile baktığımızda buradan bir wolfe formasyonun olduğunu görüyoruz. 

Gartley formasyonu, AB=CD formasyonu ve Wolfe Waves formasyon üçlemesi ile formasyonlarımız güçlenidiriyoruz. Hepsi boğanın gücünü arttırmaktadır. 

Wolfe Waves formasyonuı 1 ile 4 nokta kesişiminde çizgi olur gartley formasyonun hedefi  hedef 1 ve 2 olarak işaretlendiği gibi, ayrıca stop noktamızıda belirttilen şekildedir. 

 

Uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. tipizat.com yazarı bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.