TOASO Teknik Analizi Harmonik 5-0 Formasyonu

TOASO Teknik Analizi Harmonik 5-0 Formasyonu

TOASO Teknik analizi ile bir başka hisse senedi teknik analizini sizlerle paylaşacağım. Gün içerisinde çeşitli hisse senetlerinin analizini yapıyorum. Fakat zaman sıkıntısında dolayı buraya atamıyorum. Genelde Buraya çok beğendiğim analizleri atıyorum. 

TOASA'DA Harmonik 5-0 formasyonu var, Harmoniklerinin yeni formasyonlarından olan bu formasyın, 5 noktadan başlıyor, Diğerleri XABCD noktalarından oluşurken bu formasyon 0XABCD formasyonundan oluşuyor, Yani 5 nokta ve 0 sayısı, Lafı uzatamadan hemen analizi paylaşayım...

TOASO teknik analiziGörüldüğü gibi tüm noktaları oluşmuş, hepside kurallara uyuyor. Burada stopumuz çok yakın, C noktasının altında kapanış stoptur. 

Hedefimiz ise D noktası D noktasından sonra aşağıya hareket yapar, ama nereye kadar iner yoksa deler geçer mi oraya geldiği zamn tekrardan bakalım. Bu formasyon haftalıktır. Günlükte peki nasıl d, yükselişi estekleyen bir formasyon var mı?

Çizim içeirisnde yer alan 3 mum Morning Star Yani Sabah yıldızı mum formasyonu, Bu mum formasyonu aslında trendin değişeceğini belirtiro. İkili dibi de görüyorsunuz sanırım. 

 

 

Uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. tipizat.com yazarı bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.