QNB Finansbank İle Yeni Yılda Ertelemeli Kredi İmkanı


QNB Finansbank İle Yeni Yılda Ertelemeli Kredi İmkanı – QNB ile birleşerek gücünü artıran ve şimdiye kadar yaptığı hizmetlerle adını ülkemizde en iyi şekilde duyuran Finansbank, müşterilerine özel fırsatlarla karışımıza çıkıyor. 2017 yılına yönelik olarak uygulanması planlanan faiz indirimleri doğrultusunda kendini yenileyen banka, bu durum kanunlaşmadığı halde hizmet kalitesi kapsamında müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. İhtiyaç kredisi denilince akla gelen ilk bankalardan olan QNB Finansbank’ta 3 ay ertelemeli kredi dönemi başlıyor. Adı üstünde bir ihtiyaç için talep edilen meblağın ertesi aydan başlayarak vadelendirilmesi mantığını ters bulan uzmanlar tarafından geliştirilen bu yöntem şimdiden rağbet görmeye başlamış. Siz de bu fırsattan yararlanmak isterseniz, T.C. kimlik numaranızı 5030’a yollayarak kredinizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

 

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yaptıysanız, üstelik bankanın müşterisi iseniz onaylanan kredinizi anında kullanma şansına sahipsiniz. Faiz oranları müşterinin kredi notunun yanı sıra alacağı likiditenin miktarına ve istenen vade süresine göre şekillenmektedir. Ayrıca zorunlu hayat sigortası poliçesinin ödemeleri de alıcının yükümlülüğündedir. QNB Finansbank kredi başvurusu birkaç şekilde yapılabilir. T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderip ön başvuru yaparsanız, kredi alıp alamayacağınızı ya da ne kadar kredi alma imkanına sahip olduğunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Aynı işlemi bankanın resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu ön başvurunun sonucu olumlu olursa işleminizi tamamlamanız için şubeye gitmeniz gerekmektedir. SMS tutarı tüm şebekeler içim 0,65 Türk Lirası olmakla birlikte değişiklik yapma hakkı firmalara aittir.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Hemen her bankada istenen evraklar aynıdır. Kimliğinizi doğrulayan bir belgenin aslı ya da noter tasdikli olan fotokopisi, son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan telefon, elektrik, doğalgaz gibi faturalardan biri ve ön onay alamamış olmanız halinde gelir belgeniz bankadaki görevliye ibraz etmeniz gereken evraklardır. 2017 senesinde de değişmeyen bu durum, alacağınız kredinin türüne, bireysel ya da kurumsal işlem yapma şeklinize göre değişiklik gösterebilir. Kredi Notu da bu başvuru için ön şarttır. Bankalar birliğince belirlenen sınırın altındaysanız ya düşük miktarda likit alabilir ya da bu haktan hiç yararlanamazsınız.

 

 


Like it? Share with your friends!

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
1
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
0
Win
Wtf
1
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in