Teb Bankası Borç Transferi Kredisi


 

Teb Bankası ve alternatif olarak birkaç farklı banka müşterisi misiniz? Bu bankaların her birine ayrı borçlanmış olmak ve bu ödemeleri aktif olarak takip etmek canınızı mı sıkıyor? Bu durumu dert etmeyin! Teb Bankası Borç Transferi Kredisi sayesinde artık tüm ödemelerinizi tek bir banka üzerinden takip etmek söz konusu! Her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çeken bu hizmetle beraber ödemeleri ele almak mümkün oluyor!

 

Günümüzde birçok kişinin dikkatini çeken bu hizmet anlayışı, sizlere banka tarafından aktif olarak sağlanmaktadır. Teb Bankası Borç Transferi Kredisi hizmetleri, diğer bankalarda olan borcunuzu tek bir alana toplamak ve sıfırlamak için önemli bir fırsat! Teb bankası müşterisiyseniz ve düzenli olarak kredi kartı veya kredi ödemelerinizi gerçekleştiriyorsanız, banka sizler için diğer bankalarda yer alan borçları ödüyor ve taksitlendiriyor! Daha sonrasındaysa 9 ve 12’ye kadar bölünmüş olan kredi ödemelerinizi en cazip şekilde ele alma durumu söz konusu oluyor. Günümüz standartlarında önem kazanmış bu uygulama, sizlerin diğer banka ödemelerini geciktirmesi sebebiyle devamlı faiz ödeme derdine son veriyor. Teb Bankası Borç Transferi Kredisi, bankanızın sizlerden üç farklı talebiyle gerçekleşmektedir;

 

  • Bankanıza bir araba, arsa veya ev ipoteği gösterebilirsiniz.
  • Bankanızda maaş kartınız var ise sizler için ödeme gerçekleştirilir.
  • Bankada yer alan kredi kartınıza veya kredi ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapıyorsanız

 

TEB Bankası sizler için ödemelerinizi yapar! Teb Bankası Borç Transferi Kredisi sayesinde artık tek bir banka üzerinden, %1-2 arası değişen düşük komisyon bedeliyle ödemeleri tamamlama durumu söz konusudur! Bu tip bir hizmeti ele almak ve ödemeleri tek bir alan üzerinden kontrol etmek artık fazlasıyla mümkün! Siz de bu avantajlar sayesinde sorun yaşamadan ödemelerin tamamını takip edebileceksiniz.

 

Your reaction?
Cute
0
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
1
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
2
Omg
Win
0
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in