Teknosa Kredi ile Telefon Nasıl Alınır?


Teknosa Kredi ile Telefon Nasıl Alınır –   Son senelerde gelen bir yasak kapsamında telefon gibi bilumum teknolojik aletleri satın alırken kartınızın taksit özelliğini kullanmanız mümkün değildir.  Özellikle akıllı cep telefonları günümüzde bu kapsamda en çok satışı ve alışının yapıldığı üründür. Birçok teknolojik ürüne göre de fiyat skalası yüksek de bir üründür. Bu nedenle, birçok insanın peşin olarak bunu alması ne yazık ki mümkün değil. Hem satış oranlarının düşmemesi hem de kolaylık sağlanması adına teknoloji mağazaları bu konuda telefon kredisi gibi bir durum türetmiştir. Bunlardan biri de Teknosa telefon kredisi fırsatıdır. Bankalarla anlaşmalı olarak çalışan alacağınız ürün tutarında size kredi sağlayarak taksitlendirme işlemi yapabilmektedir.

Telefon Kredisi Nasıl Alınır?


Telefon kredisi, Birçok teknoloji mağazası telefon tüketiminin durmaması adına son dönemlerde telefon kredisi olayını geliştirmiştir. Bu imkan dahilinde neredeyse her teknoloji mağazasının anlaşmalı olduğu bir banka bulunmaktadır. Alacağınız ürünün tutarı kadar verilen bu krediler genel itibariyle masrafsız ve komisyonsuz krediler olmaktadır. Ortalama olarak 18 ile 24 ay arasında vadeli şekilde de kullanıcılar bunu taksitle almışçasına geri ödemektedir. Tabi ki bu süreyi taksit oranına göre uzatabilirsiniz. En çok kullanılan teknoloji mağazalarından biri olan Teknosa kredi kapsamında da “Teknokredi” fırsatını sunmaktadır.

Teknosa Teknokredi Nedir?


Teknosa, bu taksit sorununa çözüm bulmak adına kredi ile telefon veren kurumlar arasında yerini almıştır. Her teknolojik mağazanın bir bankayla anlaşmış olduğunu söylemiştik. Teknosa’da ING Bank ile kredi anlaşmasını yürütmektedir. Bu kapsamda da Teknokredi özelliğini işbirliği ile getirmiştir. Bunun için Teknosa mağazalarından bu krediye başvurmanız yeterli olacaktır. Teknosa telefon kredisi kapsamında 500 TL’den 15.000 TL’ye kadar ödenek alabiliyorsunuz. Başvurunuzu SMS ile de gerçekleştirebilirsiniz. TC kimlik numarasını ve mağazalardan alabileceğiniz NakitKart üzerindeki numarayı 2229’a mesaj atmanız yeterlidir. Aynı şekilde şubelerden de bunu yapabilirsiniz.

Teknosa Telefon Kredisi Limitleri


   Belirttiğimiz üzere 500 liradan 15 bin liraya kadar ING Bank’ın bu kredisinden faydalanabiliyorsunuz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra büyük ihtimalle o an içerisinde onay alacaksınız. Bu kredilerde onaylamama durumu pek olmuyor. Aynı zamanda bu işlemden sonra bir de sözleşme imzalıyorsunuz. Alışverişinizin tutarı kadar kredinizi aldıktan sonra tüm ING Bank internet bankacılığından, şubelerinden ve ATM’lerden ödemenizi yapabilirsiniz. Kredinizin vadesi ise, 9 ile 36 ay arasında tercihinize göre değişkenlik göstermekte. Aylık toplam faiz oranı vadeye göre değişmekle beraber ortalama olarak %1,39 üzerinden belirlenmektedir. Taksit artıkça faiz oranı da ufak oynamalar yaşayabilir. Ayrıca aylık toplam maliyet oranı ise %1,67’dir. Teknosa kredi ile telefon alma imkanını size bu şartlar altında sağlamaktadır. Ayrıca ödeme işleminizi yapıp ürünü aldıktan sonra diğer tüm finansal işlemlerinizden ING Bank sorumludur. Olumlu veya olumsuz herhangi bir durumda ING Bank ile irtibata geçmelisiniz.

Your reaction?
Cute
43
Cute
Fail
26
Fail
Geeky
133
Geeky
Lol
53
Lol
Love
29
Love
Omg
102
Omg
Win
23
Win
Wtf
27
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in