Vakıfbank’tan Satılık Gayrimenkuller


Vakıfbank’tan Satılık Gayrimenkuller – Vakıfbank resmi internet sitesinden gayrimenkul satışına başladı. Çok gerekli ve bir o kadar da insanları teşvik eden bu uygulama Vakıfbank’tan geldi. Neredeyse hemen hemen her ilde bulabileceğiniz satılık gayrimenkulleri teklif usulü ile alabilmektesiniz. Vakıfbank’tan satılık gayrimenkuller Vakıfbank’ın resmi sitesinden gözükmektedir. Buraya giriş yaptığınızda ekranın sol bölümünde kalan il, ilçe kategori, tip ve fiyat aralığını girdiğiniz zaman karşınıza gayrimenkullerden oluşan bir liste gelecek. Bu listeye göre sizin en çok hoşunuza giden ve beğenmiş olduğunuz evi seçebilir ve teklif verebilirsiniz.

Adeta açık arttırma usulü ile satılan bu evlere insanlar teklif vermektedir. En fazla teklifi veren kişi ise o gayrimenkulü almaya hak kazanmaktadır. İhale usulü ile satılan bu gayrimenkullerin resmi de bulunmaktadır. Numara sayısının, il, ilçe, kategorisinin yer aldığı bu sistemde tipi, metrekaresi ve başlangıç bedelini görebilmektesiniz. Bu durumlara göre insanlar ihaleye girmekte ve en yüksek fiyatı veren kişide kalmaktadır. Vakıfbank tarafından başlatılan bu uygulama kısa süre içerisinde bütün müşterilerinin gözünü diktiği bir alan olmuştur. Çünkü çoğu kişinin hayali olan ev almayı Vakıfbank daha da uygun fiyattan sağlamaktadır.

Uygun fiyatı minimum artış şartına göre verebileceğiniz ve birtakım teminat bedelinin bulunduğu bu evlere teklif verebilmek için gerekli olan şartları yerine getirmiş olmalısınız. Ayrıca teklif verebilmek için öncelikle teminat fiyatını yatırmalı ve şartnameyi imzalamalısınız. Vakıfbank’tan Satılık Gayrimenkuller elektronik ihale yardımı ile yapılmaktadır. Eğer ki ihalenin bitiş saatine otuz dakikadan az bir süre kala yeni teklif verilirse ihalenin tamamlanması otuz dakika daha uzayacaktır. Eğer ki bu süre içerisinde yeni bir teklif gelmezse ihale son parayı veren kişide kalacaktır. İhale son otuz dakika boyunca teklif verilmemesi halinde en yüksek teklifi veren son kişide kalacaktır.

Your reaction?
Cute
1
Cute
Fail
0
Fail
Geeky
0
Geeky
Lol
0
Lol
Love
0
Love
Omg
0
Omg
Win
1
Win
Wtf
0
Wtf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in